MAR&MON BIURO RACHUNKOWE

Poznaj nas

Stale rozwijająca się firma Mar&Mon Biuro Rachunkowe Monika Gołębiewska funkcjonuje w Białymstoku. Główna Księgowa posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz odpowiednie wykształcenie. Dysponujemy obowiązkową polisą OC na świadczenie usług oraz dodatkowymi polisami. Naszą specjalnością jest obsługa księgowa oraz kadrowo – płacowa.

Zapewniamy usługi realizowane na najwyższym poziomie, dlatego każda sprawa naszych Klientów jest prowadzona dokładnie i rzetelnie. Oferta biura jest oparta na abonamentach, jednakże do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby mogli się Państwo skupić na prowadzeniu działalności gospodarczej, zdobywaniu zleceń i nie przejmować się Księgowością firmy.

Nieustannie dbamy również o to, aby naszą ofertę współpracy tworzyły nie tylko standardowe działania, ale również te nieszablonowe. Wśród usług, które zapewniamy, znajduje się m.in.:

  • przygotowywanie biznesplanów,
  • konsolidacja bilansów,
  • wypełnianie deklaracji dotyczącej opłat z tytułu korzystania ze środowiska
  • wysyłanie deklaracji PFRON, ZUS, GUS, US.

Kliencie przyjdź do biura i poznaj Nas.

Jesteśmy młodym zespołem dynamicznie rozwijającym się oraz stale pogłębiającym wiedzę.

Biuro jest czynne od poniedziałku do środy w godz. 9:00 – 17:00, a w czwartki i piątki w godz. 8:00-16:00. Kliencie jeśli w godzinach biura nie możesz do nas dotrzeć zadzwoń, umówimy dogodny termin i godzinę.

Znajdź nas na FB: